Caferağa Mahallesi, KÜÇÜK MODA BURNU SOK. No:1, 34710 Kadıköy/İstanbul

© 2023 by Vulpes. Tüm hakları saklıdır.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Twitter Icon
  • White Vimeo Icon

vulpes video film production

Ahmet Üstüner -

My Own Copernicus

Doksanların üretken Türkçe müziğine duyduğu özlemi şarkılarına işleyen Ahmet Üstüner, oryantal ezgilerle jazzy ritimleri aynı potada eritmeye çalışıyor.

2017 Yazında yayınladığı teklisi “My Own Copernicus” ile bu sentezi daha da fark edilir kılmaya çalışan şarkıcı, son olarak bu teklisine çektiği video kliple müzikseverlerin karşısına çıktı.

Yapım aşamaları İstanbul-Berlin hattında gerçekleşen şarkının tüm prodüksiyon işlemleri, Ahmet Üstüner‘e ait. İzleyicilere, İstanbul’un bir çok köşesinden farklı görüntüler sunan klibin yönetmen koltuğunu ise Erinç Durlanık ve Doğuş Algün (Vulpes Film) paylaşıyor.

İstanbul merkezli ETL Records‘ın dikkatini çeken proje, 2018’in ilk günlerinde, bu etiketle müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Dinginlik ve kaos arasındaki döngüyü, oturduğu yeni yörüngesinde izliyoruz.

Emre Azaklar -

Deniz Kokan Kent

Alternatif müzik içerinde daha yeni alternatifler arayanlar için Emre Azaklar.

 

Sözleri ve müziği ile alternatif müzik ekolü içerisinde iyi bir seçenek olarak ‘Deniz Kokan Kent’ ile karşımıza çıkıyor. Geçmişinde birçok müzik insanı ile projelerde yer alan Emre Azaklar, bu birikimini kendi müziğine ve üretimine yansıtıyor.

Yüksek Sadakat grubundan tanıdığımız Uğur Onatkut projenin aranjörlüğünü üstleniyor. Erinç Durlanık ve Doğuş Algün’ün (Vulpes Film) yönetmenliğinde tamamlanan video klip, şehrin içinden denize uzanan bir hikaye ile izleyiciye dokunmak istiyor.

 

ETL Records etiketiyle yayına çıkan Deniz Kokan Kent, bizlere Emre Azaklar’ın özgür ve özgün dilini haykırıyor.

Baran Çak

Her Yerde Aşk